Корзина
42 отзыва
Botanik-pro
+380676377252
+380676377252

Гербицид Милафорт КС (аналог Милагро),10л.

  • В наличии

251 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 600 грн.

+380676377252
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Гербицид Милафорт КС (аналог Милагро),10л.
Гербицид Милафорт КС (аналог Милагро),10л.В наличии
251 грн.
+380676377252
Купить

Описание

Діюча речовина:  нікосульфурон, 40 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Тара: каністра 10 л

Опис

Гербіцид Мілафорт є аналогом (генерики) гербіциду Мілагро.

Мілафорт діє на небажані живі біологічні системи, з методом нанесення пригрунтованого покриття. Засіб призначений для боротьби  біоорганізмів, які знаходяться в початковому періоді їх зростання, тобто в перших кілька днів. Вплив на бур'ян відбувається цілеспрямовано. Основний компонент цього засобу знищує одно- і багаторічні однодольні бур'янисті системи та деякі дводольні системи в посівах зернових, у тому числі кукурудзи. Подібною дією володіє і інший засіб Мілагро. У його складі також міститься одна і та ж складна речовина, що має однакові специфічні властивості.

Спосіб проникнення препарату всередину бур'янів

Препарат, нанесений на живу бур'янисту систему в зоні зовнішньої частини поверхні вираженоi ділянки, починає проникати всередину тканин. Він переноситься дуже швидко в усі ділянки рослини і в ті, які знаходяться всередині грунту. Починають порушуватися інтенсивні властивості головного біологічного процесу розвитку, в результаті неможливості з'єднання необхідних амінокислот.

Витрати внесення Мілафорта

Культура

Оброблюваний об'єкт

Необхідна видаткова норма для обробки л / га

Кількість обробок

Офіційна реєстрація

Сімейство злакових кукурудзяних агровидiв

Злакові однорічні та деякі дводольні бур'янисті системи

1,0

одна обробка

Сімейство злакових кукурудзяних агров

Багаторічні сміттєві рослини

1,25

одна обробка

Умови обробки

Досягнення ефективного результату, тобто загибелі дикої живої системи можливо при дотриманні деяких умов:

• температура повітря повинна бути не нижче + 15C ° і не вище + 25C °;

• проводити обробну процедуру можна за 3:00 до настання більш високих показників, щоб уникнути небажаної зміни стану рослини, викликаного стресом;

• перед випаданням опадів слід припинити проведення процедури приблизно за 6:00, щоб уникнути змиву нанесеного засобу в грунт;

• не рекомендується проводити обробку підчас вітряної погоди та незначній вологості;

• можливе зниження дії речовини, при сильній росі;

• не бажано виконувати процедури при різких змінах температурних показників;

• знижується показник норми концентрації робочої рідини в грунтах з мікробіологічної активністю і мають кислу реакцію, показник, якої становить pH <7;

• перед початком планового знищення дикої системи слід провести тест ділянки на фітотоксичність.

Цих рекомендацій слід дотримуватися під час проведення обприскування, щоб Мілафорт досягаючи свого цільового впливу, був необхідної концентрації. Здування, змив, стікання, стресовий стан живої системи всередині, зміна рівного природного положення бур'янистої рослини призводить до неможливості потрапляння Мілафорта всередину живої структури при правильному співвідношенні отриманої робочої рідини. Надходження усередину зелених тканин починається через 6:00.

Нанесення

Для досягнення високого результату слід починати проводити пригнічення заходів зростання бур'янистих систем в період першої стадії появи справжніх зовнішніх органів, тобто листя. Для однорічних бур'янів з широкою формою зеленого листа розпорошення проводиться на 2-6 органі, а на багаторічних злакових бур'янах в момент появи 3-5 листочків. Висота останніх бур'янистих систем повинна відповідати показнику висоти стебла не вище 10-20см. Найкраще вибирати ранковий і вечірній час для нанесення робочої рідини, щоб поглинання була найбільш високою. Проведена обробка на чутливих системах призведе до їх загибелі в тому випадку, якщо вона проводилася на піднятих бур'янах і настане між сьомим і двадцятим днем.

Метод розведення

Перед проведенням обробної процедури слід перевірити справність водних магістралей, щоб не було іржі і додаткових елементів, а  обприскують системи залишками інших сумішей. Ємність обприскувача повинна бути чистою. Присутність домішок у воді знижує активність розчину. Незважаючи на те що гербіцидний засіб чудово розчиняється у воді, все ж слід дотримуватися певної техніки розведення Мілафорте або Мілагро.

Розчин готується перед його використанням. У ємність наливається чиста вода, не жорстка в обсязі 1/2 частина бака, після цього додається препарат, розрахований на одне обприскування. Отриманий засіб слід постійно перемішувати протягом 10-20 хвилин. Через 20 хвилин обприскувач заповнюється до кінця водою, не вимикаючи мішалку. Весь процес нанесення хімічних речовин у відкритих умовах супроводжується постійним перемішуванням. Це необхідно для підтримки однакового концентраційного співвідношення отриманої суміші. Подача водного розчину через обприскувач повинна бути постійною і рівномірної, щоб всі бур'янисті системи змогли отримати однакову дозу гербіциду. Тому перед проведенням даної процедури слід перевірити не тільки справність системи подачі води, а і конструкцію для концентрату.

Препарати можуть пропонуватися і в упаковці, яка розчиняється у воді в такому випадку, упаковку слід помістити в ємність першою, а вже потім наповнити бак водою.

Якщо на території, де проводитиметься специфічний вплив на бур'ян, присутні рослини, що перейшли стадію, яка не вимагається для проведення даної процедури або є додаткова забрудненість ділянки, то рекомендується збільшити дозу препарату, до максимально можливої, відповідно до інструкції. Після завершення заходів по боротьбі з небажаною рослинністю на грунті, необхідно вимити під проточною водою руки, і провести обробку використаного обладнання.

Фаза порушення фізичної інтенсивності дикої системи

Цей період може коливатися з перших шести годин і до сьомого дня. У цей час починають відбуватися перші видимі порушення на живих органах у вигляді зміни кольору. Весь період гноблення системи може тривати до 20-ти днів. Все залежить від умов, в яких наносився препарат і від фізіологічного стану самого бур'яну.

Культивація обробленої зони

Санувати грунт можна починати обробляти вже на 10-14 день, але не раніше семи днів.

Отриману робочу рідину не використовують:

• для тривалого зберігання;

• для транспортування;

• на ділянках, де попередньо було проведено оброблення іншими інсектицидами, до таких відносяться фосфорорганічні;

• для використання авіаційного способу обприскування;

• в лісовій зоні;

• в зонах рибних водойм господарського призначення.

Нерозведений засіб може зберігатися в герметичній упаковці, закритою виробником, у спеціальних приміщеннях з позначкою про Гербіцидно складі товару, протягом 3-х років з дня виготовлення Мілагро або Мілафорте. Температура повітря в такому приміщенні може мати регламент від + 35С ° до - 5С °. Зміна складу речовин неможливо, якщо зберігаються рекомендації з його зберігання.

Агрохімічна сумісність Мілафорт (Мілагро)

Пестициди, які можна поєднувати при використанні для обробки бур'янистих систем:

• КАЛЛІСТО, СК;

• КАРАТЕ ЗЕОН, МКС;

• ДУАЛ ГОЛД, КЕ;

• банвела, ВР.

Перед змішуванням перелічених вище складових слід дотримуватися інструкції їх застосування, для уникнення небажаної реакції, викликаної додатковими компонентами товару, які можуть не поєднуватися з основним ефектом.

Гербіцид базагран не сполучається з Мілафорте і Мілагро.

Захист зберігається протягом: 45-60 днів.

Імовірність ушкодження культур

При лужнiй реакції з показником ґрунту pH> 8 можливе пошкодження тих рослин, які заплановано висадити на тій зоні, де в попередньому посівному році проводилася обробка бур'янів, особливо якщо не дотримувалися умови зволоження землі. У такому випадку, можна проводити посів такими культурами, як: технічний буряк, пасльонових сімейство, сімейства гречаних, посівний льон, злаковий ячмінь, сімейство Капустяних, харчовий та кормовий овес, бобові, злакова кукурудза. Підвищення протистояння до активної речовини дотримується в наведеній послідовності.

Переваги даного засобу

 

За порівняльними даними з іншими засобами Мілафорт має високу характеристику проникнення і доставки всередину системи біологічного організму. Зручний в способі нанесення. Легко і просто розлучається. Наступного посівного року після обприскування можна вирощувати будь-яку іншу культуру. Активний компонент має якісний механізм дії, який на культурі кукурудзяних, навіть при збільшенні дози до двох разів не проявляє токсичного впливу. Слід враховувати, що така доза засобу не відноситься до рекомендованого використанню, і є збільшеною, згідно інструкції до застосування.

Индивидуальный подход к каждому клиенту.
Гибкая система скидок.
Бесплатная консультация агронома.
Доставка  по всей Украине!

Характеристики

Основные
Страна производительУкраина
Препаративная форма  Концентрат суспензии
Применение для культурКукуруза
Содержание действующего веществаникосульфурон, 40 г/л
Тип воздействияСистемные 
Упаковка
Объем10 л
УпаковкаПластиковая тара
Пользовательские характеристики
Характер действия пестицидасистемный

Информация для заказа

  • Цена: 251 грн.